DFaM 179
Velikiy
16
10
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
same like before but much much much stronger
スペック
| 全長 | 4 m |
| 全幅 | 2.5 m |
| 全高 | 3.5 m |
| 重量 | 3.698 t |
| 体力 | 3140 |
| 火力 | 12000 |
| 装甲 | 2030 |
| 加速 | 3600 |
| 出力 | 300 |
| コスト | コイン 600 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |
Velikiy
16
10
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
same like before but much much much stronger
| 全長 | 4 m |
| 全幅 | 2.5 m |
| 全高 | 3.5 m |
| 重量 | 3.698 t |
| 体力 | 3140 |
| 火力 | 12000 |
| 装甲 | 2030 |
| 加速 | 3600 |
| 出力 | 300 |
| コスト | コイン 600 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |