Alecto
Alecto
37
15
| クラフトID | |
| 改訂 | 1 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
British tank destroyer
スペック
| 全長 | 9.5 m |
| 全幅 | 2.5 m |
| 全高 | 2.25 m |
| 重量 | 8.808 t |
| 体力 | 2990 |
| 火力 | 410 |
| 装甲 | 1910 |
| 加速 | 25400 |
| 出力 | 580 |
| コスト | コイン 1000 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |
Alecto
37
15
| クラフトID | |
| 改訂 | 1 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
British tank destroyer
| 全長 | 9.5 m |
| 全幅 | 2.5 m |
| 全高 | 2.25 m |
| 重量 | 8.808 t |
| 体力 | 2990 |
| 火力 | 410 |
| 装甲 | 1910 |
| 加速 | 25400 |
| 出力 | 580 |
| コスト | コイン 1000 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |