Amx KV-2 Bis
Velikiy_
71
37
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
Amx elc bis with kv 2 turret and pz. iv shield
スペック
| 全長 | 4 m |
| 全幅 | 2.5 m |
| 全高 | 2 m |
| 重量 | 3.445 t |
| 体力 | 1950 |
| 火力 | 1910 |
| 装甲 | 1190 |
| 加速 | 20000 |
| 出力 | 1610 |
| コスト | コイン 600 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |
Velikiy_
71
37
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
Amx elc bis with kv 2 turret and pz. iv shield
| 全長 | 4 m |
| 全幅 | 2.5 m |
| 全高 | 2 m |
| 重量 | 3.445 t |
| 体力 | 1950 |
| 火力 | 1910 |
| 装甲 | 1190 |
| 加速 | 20000 |
| 出力 | 1610 |
| コスト | コイン 600 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |