Armored Police Car
Ali a
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
To lil timmy. You dont get money if someone buys your build sadly:( . Your builds are good
スペック
| 全長 | 6.25 m |
| 全幅 | 2.88 m |
| 全高 | 3.5 m |
| 重量 | 3.648 t |
| 体力 | 750 |
| 火力 | 6200 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 4800 |
| 出力 | 7470 |
| コスト | コイン 102160 / ゴールド 70 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |