FORLINK Luxor Gran Turismo
Guyhobo
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 5703524151197696 |
| 元作品 | 5703524151197696 |
Just aquick thing i found for you guys deep in the gallery, to entertain you while i make the ford gt. What colour must the ford gt be?
スペック
| 全長 | 7.5 m |
| 全幅 | 3.25 m |
| 全高 | 1.5 m |
| 重量 | 4.272 t |
| 体力 | 1420 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 0 |
| 出力 | 14160 |
| コスト | コイン 480 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |