NOTE from FORLINK
Guyhobo
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 6051179307991040 |
| 元作品 | 5665382442467328 |
To whoever made the pricey FORLINK rocket launcher. Please dont use FORLINKs name on your build
スペック
| 全長 | 11.5 m |
| 全幅 | 3.25 m |
| 全高 | 2.5 m |
| 重量 | 12.928 t |
| 体力 | 5230 |
| 火力 | 2570 |
| 装甲 | 3250 |
| 加速 | 43800 |
| 出力 | 2830 |
| コスト | コイン 575200 / ゴールド 67 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |