FORLINK
Guyhobo
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
Hi lil timmy,thank you :) , ill make the ford gt tomorrow(or maybe the next day as i have school) because its currently evening here. Bye :)
スペック
| 全長 | 0.25 m |
| 全幅 | 0.25 m |
| 全高 | 0.25 m |
| 重量 | 0.003 t |
| 体力 | 0 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 0 |
| 出力 | 10 |
| コスト | コイン 0 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |