FORLINK Yamato
Guyhobo
3
1
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 5109278350245888 |
| 元作品 | 5644157823483904 |
To all those who died in WW2. Is not my original
スペック
| 全長 | 12.5 m |
| 全幅 | 1.75 m |
| 全高 | 3.5 m |
| 重量 | 3.637 t |
| 体力 | 1190 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 0 |
| 出力 | 11880 |
| コスト | コイン 1460 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |
Guyhobo
3
1
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 5109278350245888 |
| 元作品 | 5644157823483904 |
To all those who died in WW2. Is not my original
| 全長 | 12.5 m |
| 全幅 | 1.75 m |
| 全高 | 3.5 m |
| 重量 | 3.637 t |
| 体力 | 1190 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 0 |
| 出力 | 11880 |
| コスト | コイン 1460 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |