FORLINK F-18
Guyhobo
1
1
| クラフトID | |
| 改訂 | 1 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
Thanks to lil timmy for the idea,what must i build next guys?
スペック
| 全長 | 7.5 m |
| 全幅 | 5.25 m |
| 全高 | 1.75 m |
| 重量 | 1.157 t |
| 体力 | 380 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 0 |
| 出力 | 3810 |
| コスト | コイン 340 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |
Guyhobo
1
1
| クラフトID | |
| 改訂 | 1 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
Thanks to lil timmy for the idea,what must i build next guys?
| 全長 | 7.5 m |
| 全幅 | 5.25 m |
| 全高 | 1.75 m |
| 重量 | 1.157 t |
| 体力 | 380 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 0 |
| 出力 | 3810 |
| コスト | コイン 340 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |