NITRO Boost
Guyhobo
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 1 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
Hi its nitro inc, just saying, love the peel , Pixel.
スペック
| 全長 | 1.75 m |
| 全幅 | 2 m |
| 全高 | 4 m |
| 重量 | 0.717 t |
| 体力 | 230 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 0 |
| 出力 | 2300 |
| コスト | コイン 600 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |
Guyhobo
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 1 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
Hi its nitro inc, just saying, love the peel , Pixel.
| 全長 | 1.75 m |
| 全幅 | 2 m |
| 全高 | 4 m |
| 重量 | 0.717 t |
| 体力 | 230 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 0 |
| 出力 | 2300 |
| コスト | コイン 600 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |