NYKO amoroca
NYKO
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
A new armored car exported from NYKO to NITRO
スペック
| 全長 | 4 m |
| 全幅 | 2.5 m |
| 全高 | 1.62 m |
| 重量 | 0.54 t |
| 体力 | 150 |
| 火力 | 50 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 2400 |
| 出力 | 1470 |
| コスト | コイン 4580 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |
NYKO
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
A new armored car exported from NYKO to NITRO
| 全長 | 4 m |
| 全幅 | 2.5 m |
| 全高 | 1.62 m |
| 重量 | 0.54 t |
| 体力 | 150 |
| 火力 | 50 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 2400 |
| 出力 | 1470 |
| コスト | コイン 4580 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |