FORLINK Voltic 12
Guyhobo
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 6272899677683712 |
| 元作品 | 5140301115031552 |
Thank you all for supporting,(this is not my original)
スペック
| 全長 | 8.5 m |
| 全幅 | 3.25 m |
| 全高 | 1.5 m |
| 重量 | 4.346 t |
| 体力 | 1440 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 0 |
| 出力 | 14290 |
| コスト | コイン 340 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |