Uhhhmmm... armor?
NITRO
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
Yes the rumors are true, NITRO Inc. is coming to town
スペック
| 全長 | 1 m |
| 全幅 | 0.75 m |
| 全高 | 0.5 m |
| 重量 | 0.065 t |
| 体力 | 30 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 10 |
| 加速 | 0 |
| 出力 | 0 |
| コスト | コイン 1300 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |
NITRO
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
Yes the rumors are true, NITRO Inc. is coming to town
| 全長 | 1 m |
| 全幅 | 0.75 m |
| 全高 | 0.5 m |
| 重量 | 0.065 t |
| 体力 | 30 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 10 |
| 加速 | 0 |
| 出力 | 0 |
| コスト | コイン 1300 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |