FORLINK Yamato
lil timmy
0
1
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 4804036202070016 |
| 元作品 | 5644157823483904 |
I'm not forklinck but I found this deep in the gallery
スペック
| 全長 | 12.5 m |
| 全幅 | 2.25 m |
| 全高 | 3.75 m |
| 重量 | 4.101 t |
| 体力 | 1190 |
| 火力 | 460 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 2400 |
| 出力 | 11860 |
| コスト | コイン 40460 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |