FORLINK JD lawn mower
lil timmy
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 1 |
| 親作品 | 5197506368503808 |
| 元作品 | 5197506368503808 |
I'm not forklinck but thanks fork link for the build ps this is my application for a race thingy in this game the year ly race
スペック
| 全長 | 4.38 m |
| 全幅 | 2.75 m |
| 全高 | 3 m |
| 重量 | 0.916 t |
| 体力 | 260 |
| 火力 | 400 |
| 装甲 | 10 |
| 加速 | 2000 |
| 出力 | 2580 |
| コスト | コイン 25540 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |