lil timmy boat
lil timmy
0
1
| クラフトID | |
| 改訂 | 1 |
| 親作品 | 5659822271758336 |
| 元作品 | 5659822271758336 |
I got this deep in the gallery credit to the guy ho made it
スペック
| 全長 | 12.5 m |
| 全幅 | 2 m |
| 全高 | 3 m |
| 重量 | 5.252 t |
| 体力 | 1560 |
| 火力 | 400 |
| 装甲 | 430 |
| 加速 | 23200 |
| 出力 | 9080 |
| コスト | コイン 176000 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |