FORLINK hypersport
lil timmy
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 6246594987950080 |
| 元作品 | 5684108013338624 |
I'm not him these are the only tires I had can u make a old jd lawn mower that will be funny forklinck
スペック
| 全長 | 8.5 m |
| 全幅 | 3.75 m |
| 全高 | 1.75 m |
| 重量 | 4.24 t |
| 体力 | 1360 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 10 |
| 加速 | 2000 |
| 出力 | 13500 |
| コスト | コイン 5600 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |