here's my list of ideas
lil timmy
1
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
lawn mowers jd 111 lawn tractor from 1983 new cub cadet cars Ford f150 Ford ranger Ford flex old bronco new bronco planes f22 b29 f35 747 737 f15 you can make all that you want don't have to make them all
スペック
| 全長 | 0.25 m |
| 全幅 | 0.25 m |
| 全高 | 0.25 m |
| 重量 | 0.003 t |
| 体力 | 0 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 0 |
| 出力 | 10 |
| コスト | コイン 0 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |