FORLINK starter tank
lil timmy
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 4886776893145088 |
| 元作品 | 5691703243571200 |
I'm not him I'm lil timmy but it works now and can u make the ratte work please I'll be ez
スペック
| 全長 | 9.62 m |
| 全幅 | 3.75 m |
| 全高 | 3.38 m |
| 重量 | 6.373 t |
| 体力 | 1430 |
| 火力 | 240 |
| 装甲 | 10 |
| 加速 | 2000 |
| 出力 | 14310 |
| コスト | コイン 4000 / ゴールド 15 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |