FORLINK Ford GT
lil timmy
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 6589787730345984 |
| 元作品 | 5715643357724672 |
I'm lil timmy not forklinck but it's a cool car in both the game and real life thank u forklinck if you want more ideas let me know I have a ton
スペック
| 全長 | 4.75 m |
| 全幅 | 3 m |
| 全高 | 1.12 m |
| 重量 | 1.607 t |
| 体力 | 500 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 2400 |
| 出力 | 4950 |
| コスト | コイン 3660 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |