lil timmy rpg launger
lil timmy
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 1 |
| 親作品 | 6010541504987136 |
| 元作品 | 5633073550983168 |
it was fork links but I made it work credit to him and what's ur faveret tank I made
スペック
| 全長 | 4.62 m |
| 全幅 | 3.38 m |
| 全高 | 4.25 m |
| 重量 | 3.578 t |
| 体力 | 900 |
| 火力 | 260 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 18200 |
| 出力 | 9010 |
| コスト | コイン 125100 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |