FORLINK Luxor Gran Turismo
lil timmy
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 1 |
| 親作品 | 5086696212267008 |
| 元作品 | 5703524151197696 |
I'm not him but I put tires on it I'm lil timmy I make stuff still for forkling thanks for the car the gt should be blue
スペック
| 全長 | 7.5 m |
| 全幅 | 3.75 m |
| 全高 | 1.62 m |
| 重量 | 4.672 t |
| 体力 | 1420 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 10 |
| 加速 | 4000 |
| 出力 | 14160 |
| コスト | コイン 16480 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |