S.A
Nyko
1
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 4855436114132992 |
| 元作品 | 4855436114132992 |
Nyko is also from south africa. Eastern cape ,FORLINK?, because thats where i am
スペック
| 全長 | 0.25 m |
| 全幅 | 3.5 m |
| 全高 | 1.75 m |
| 重量 | 0.294 t |
| 体力 | 100 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 0 |
| 出力 | 980 |
| コスト | コイン 0 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |