Arrakis wytrothopter
Sorry
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 3 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
Ok heidi3979, sorry for the rage outburst, hope you can forgive me:(
スペック
| 全長 | 5.62 m |
| 全幅 | 5.38 m |
| 全高 | 2.5 m |
| 重量 | 6.097 t |
| 体力 | 3520 |
| 火力 | 11100 |
| 装甲 | 2350 |
| 加速 | 40200 |
| 出力 | 0 |
| コスト | コイン 423000 / ゴールド 142 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |
Sorry
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 3 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
Ok heidi3979, sorry for the rage outburst, hope you can forgive me:(
| 全長 | 5.62 m |
| 全幅 | 5.38 m |
| 全高 | 2.5 m |
| 重量 | 6.097 t |
| 体力 | 3520 |
| 火力 | 11100 |
| 装甲 | 2350 |
| 加速 | 40200 |
| 出力 | 0 |
| コスト | コイン 423000 / ゴールド 142 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |