KMT Vickers C2
Gg
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 5143652651237376 |
| 元作品 | 5143652651237376 |
The guy who made the god tank MK2 put the S-word(Swear word) on the underside in red
スペック
| 全長 | 7.12 m |
| 全幅 | 4 m |
| 全高 | 1.75 m |
| 重量 | 8.569 t |
| 体力 | 5360 |
| 火力 | 6020 |
| 装甲 | 3390 |
| 加速 | 21200 |
| 出力 | 40 |
| コスト | コイン 719030 / ゴールド 63 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |