FORLINK FXGT
Next:Amcon car
2
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
The first car from FORLINK Developers. It has a Tycus front engine with a rear spoiler.
スペック
| 全長 | 2 m |
| 全幅 | 5.25 m |
| 全高 | 1.25 m |
| 重量 | 0.562 t |
| 体力 | 180 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 0 |
| 出力 | 1800 |
| コスト | コイン 440 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |
Next:Amcon car
2
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
The first car from FORLINK Developers. It has a Tycus front engine with a rear spoiler.
| 全長 | 2 m |
| 全幅 | 5.25 m |
| 全高 | 1.25 m |
| 重量 | 0.562 t |
| 体力 | 180 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 0 |
| 出力 | 1800 |
| コスト | コイン 440 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |