FORLINK SR-71
Guyhobo
1
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 5973337788383232 |
| 元作品 | 5973337788383232 |
Not mine, i just edited it ,credit to lil timmy for the idea
スペック
| 全長 | 9.75 m |
| 全幅 | 7 m |
| 全高 | 1.25 m |
| 重量 | 2.112 t |
| 体力 | 700 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 0 |
| 出力 | 7040 |
| コスト | コイン 0 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |
Guyhobo
1
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 5973337788383232 |
| 元作品 | 5973337788383232 |
Not mine, i just edited it ,credit to lil timmy for the idea
| 全長 | 9.75 m |
| 全幅 | 7 m |
| 全高 | 1.25 m |
| 重量 | 2.112 t |
| 体力 | 700 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 0 |
| 出力 | 7040 |
| コスト | コイン 0 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |