FORLINK NSX GT
Guyhobo
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 5714975892963328 |
| 元作品 | 5714975892963328 |
FORLINKs to the yearly car competition. Credit to the guy who made it. I just edited so it could go fast
スペック
| 全長 | 7.25 m |
| 全幅 | 4.25 m |
| 全高 | 3.38 m |
| 重量 | 4.054 t |
| 体力 | 1210 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 10 |
| 加速 | 4000 |
| 出力 | 12130 |
| コスト | コイン 16780 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |