FORLINK ramp truck
Guyhobo
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 5694291968000000 |
| 元作品 | 5694291968000000 |
Is not my OG, add tracks at the back, and wheels at the front
スペック
| 全長 | 8 m |
| 全幅 | 2.75 m |
| 全高 | 4.25 m |
| 重量 | 4.029 t |
| 体力 | 1340 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 0 |
| 出力 | 13430 |
| コスト | コイン 0 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |