FORLINK Ramp car
Guyhobo
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 1 |
| 親作品 | 5712453606309888 |
| 元作品 | 5712453606309888 |
>_< Hi, its me FORLINK CEO, just wondering, have any of you experienced the storm in western cape south africa,because my house got trashed.
スペック
| 全長 | 5 m |
| 全幅 | 7 m |
| 全高 | 1.75 m |
| 重量 | 3.536 t |
| 体力 | 1150 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 2400 |
| 出力 | 11520 |
| コスト | コイン 2400 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.2 |