reading comprehension of doom
heidi3979
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
NYKO export design is design that is exported to NYKO from HDR, not design that is exported to HDR from NYKO, this means that HDR made it and is trying to sell it to NYKO ok?
スペック
| 全長 | 4.25 m |
| 全幅 | 0.25 m |
| 全高 | 1.75 m |
| 重量 | 0.357 t |
| 体力 | 120 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 0 |
| 出力 | 1190 |
| コスト | コイン 0 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |