M26 “Competitor”
heidi3979
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
new supercar intended as HDR’s entry into the international vehicle market. features conventional V12 engine and streamlined design.
スペック
| 全長 | 4.5 m |
| 全幅 | 1.75 m |
| 全高 | 1.38 m |
| 重量 | 0.776 t |
| 体力 | 220 |
| 火力 | 0 |
| 装甲 | 0 |
| 加速 | 2400 |
| 出力 | 2220 |
| コスト | コイン 3000 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |