W
z
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5197048439635968 |
| Original | 5197048439635968 |
強いはず
Specifications
| Length | 9.38 m |
| Width | 3.25 m |
| Height | 2.38 m |
| Weight | 8.87 t |
| Toughness | 2890 |
| Offense | 530 |
| Defense | 1740 |
| Thrust | 38600 |
| Output | 2100 |
| Cost | Coin 371320 / Gold 26 |
| App Version | 1.3.3 |