D-F455
yu
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
a really good tank that goes exactly 34.0 km/h.
スペック
| 全長 | 6.5 m |
| 全幅 | 2.12 m |
| 全高 | 3.5 m |
| 重量 | 6.373 t |
| 体力 | 1780 |
| 火力 | 420 |
| 装甲 | 1160 |
| 加速 | 28000 |
| 出力 | 550 |
| コスト | コイン 343940 / ゴールド 15 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |
yu
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
a really good tank that goes exactly 34.0 km/h.
| 全長 | 6.5 m |
| 全幅 | 2.12 m |
| 全高 | 3.5 m |
| 重量 | 6.373 t |
| 体力 | 1780 |
| 火力 | 420 |
| 装甲 | 1160 |
| 加速 | 28000 |
| 出力 | 550 |
| コスト | コイン 343940 / ゴールド 15 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |