G444Z-10
yu
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
a tank that can go 30-40 km/h and has high armour strength but low offence.
スペック
| 全長 | 5.88 m |
| 全幅 | 1.75 m |
| 全高 | 2.38 m |
| 重量 | 5.991 t |
| 体力 | 1650 |
| 火力 | 300 |
| 装甲 | 970 |
| 加速 | 26800 |
| 出力 | 660 |
| コスト | コイン 335620 / ゴールド 2 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |
yu
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
a tank that can go 30-40 km/h and has high armour strength but low offence.
| 全長 | 5.88 m |
| 全幅 | 1.75 m |
| 全高 | 2.38 m |
| 重量 | 5.991 t |
| 体力 | 1650 |
| 火力 | 300 |
| 装甲 | 970 |
| 加速 | 26800 |
| 出力 | 660 |
| コスト | コイン 335620 / ゴールド 2 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |