T-64BV
T-64BV
1
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 1 |
| 親作品 | 5750287153233920 |
| 元作品 | 5750287153233920 |
the guy who made the original model asked “review the proportions” so i say that they are acurate.
スペック
| 全長 | 8 m |
| 全幅 | 3.75 m |
| 全高 | 2.5 m |
| 重量 | 9.367 t |
| 体力 | 3040 |
| 火力 | 300 |
| 装甲 | 1430 |
| 加速 | 30200 |
| 出力 | 9030 |
| コスト | コイン 372020 / ゴールド 15 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |