monster truck in ohio
gg
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 5872554049798144 |
| 元作品 | 5872554049798144 |
bruh
スペック
| 全長 | 5.88 m |
| 全幅 | 3.25 m |
| Height | 3.5 m |
| Weight | 3 t |
| Toughness | 320 |
| Offense | 1390 |
| Defense | 10 |
| Thrust | 6000 |
| Output | 3250 |
| Cost | Coin 65300 / Gold 32 |
| App Version | 1.3.2 |
gg
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 5872554049798144 |
| 元作品 | 5872554049798144 |
bruh
| 全長 | 5.88 m |
| 全幅 | 3.25 m |
| Height | 3.5 m |
| Weight | 3 t |
| Toughness | 320 |
| Offense | 1390 |
| Defense | 10 |
| Thrust | 6000 |
| Output | 3250 |
| Cost | Coin 65300 / Gold 32 |
| App Version | 1.3.2 |