Itali GTB Roadster
Sport
10
3
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
Cabriolet of Itali GTB
スペック
| 全長 | 4.5 m |
| Width | 1.75 m |
| Height | 1.25 m |
| Weight | 0.978 t |
| Toughness | 320 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 3250 |
| Cost | Coin 60 / Gold 0 |
| App Version | 1.3 |
Sport
10
3
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
Cabriolet of Itali GTB
| 全長 | 4.5 m |
| Width | 1.75 m |
| Height | 1.25 m |
| Weight | 0.978 t |
| Toughness | 320 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 3250 |
| Cost | Coin 60 / Gold 0 |
| App Version | 1.3 |