Bradley but double canons
Bradley
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 4885709112475648 |
| 元作品 | 5716880639655936 |
Two auto cannons 6000 armor
スペック
| 全長 | 6.5 m |
| 全幅 | 3.5 m |
| 全高 | 4 m |
| 重量 | 7.418 t |
| 体力 | 3900 |
| 火力 | 190 |
| 装甲 | 2230 |
| 加速 | 42600 |
| 出力 | 3920 |
| コスト | コイン 430800 / ゴールド 10 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |
Bradley
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 4885709112475648 |
| 元作品 | 5716880639655936 |
Two auto cannons 6000 armor
| 全長 | 6.5 m |
| 全幅 | 3.5 m |
| 全高 | 4 m |
| 重量 | 7.418 t |
| 体力 | 3900 |
| 火力 | 190 |
| 装甲 | 2230 |
| 加速 | 42600 |
| 出力 | 3920 |
| コスト | コイン 430800 / ゴールド 10 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |