Opal B4
The forgotten
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 5878875034746880 |
| 元作品 | 5878875034746880 |
Charb4 modified to serve in the Opal ground army until we can find a suitable replacement for the medium tank
スペック
| 全長 | 11.25 m |
| 全幅 | 3 m |
| 全高 | 3.5 m |
| 重量 | 10.495 t |
| 体力 | 5050 |
| 火力 | 420 |
| 装甲 | 3050 |
| 加速 | 43800 |
| 出力 | 3600 |
| コスト | コイン 558760 / ゴールド 27 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |