Cash Money
N3r1um
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | |
| 元作品 |
Low-mounted 12.7 x2 Low-mounted 7.62 x2 4 standard wheels A “car” built for farming on level 5. Yes, it’s a box on wheels with iron sights.
スペック
| 全長 | 4.25 m |
| 全幅 | 2.25 m |
| 全高 | 1.5 m |
| 重量 | 1.359 t |
| 体力 | 410 |
| 火力 | 180 |
| 装甲 | 10 |
| 加速 | 2400 |
| 出力 | 3880 |
| コスト | コイン 19500 / ゴールド 0 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |