Panzerkamfwagen VIII maus
Cyberstar3964
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 6298139782807552 |
| 元作品 | 5656535464148992 |
Largest tank ever built
スペック
| 全長 | 7.75 m |
| 全幅 | 3 m |
| 全高 | 2.62 m |
| 重量 | 7.743 t |
| 体力 | 2100 |
| 火力 | 290 |
| 装甲 | 790 |
| 加速 | 42600 |
| 出力 | 6230 |
| コスト | コイン 303320 / ゴールド 10 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |
Cyberstar3964
0
0
| クラフトID | |
| 改訂 | 0 |
| 親作品 | 6298139782807552 |
| 元作品 | 5656535464148992 |
Largest tank ever built
| 全長 | 7.75 m |
| 全幅 | 3 m |
| 全高 | 2.62 m |
| 重量 | 7.743 t |
| 体力 | 2100 |
| 火力 | 290 |
| 装甲 | 790 |
| 加速 | 42600 |
| 出力 | 6230 |
| コスト | コイン 303320 / ゴールド 10 |
| アプリバージョン | 1.3.3 |